«Громадська хвиля» за 20 лютого. Частина перша

21 лютого 2016 - 08:12
Facebook Twitter Google+
Безпосередні учасники подій на Майдані у лютому 2014 року діляться спогадами. Говоримо також про проект «Мистецтво Майдану»

Поранені під час сутичок на вул. Інститутській у лютому 2014 року Сергій Литвиненко і Валерій Шевчук згадують про події дворічної давності і розповідають про особисті мотиви участі в акціях протесту.

Валерій Шевчук каже: «Самая главная мотивация для меня и, думаю, для многих, — желание справедливости, хотелось изменений».

«Для мене мотивацією було краще майбутнє для нашої молоді, дітей», — додає Сергій Литвиненко.

Про проект «Мистецтво Майдану» і культурний контекст Революції Гідності розповідає культуролог, співробітниця Інституту проблем сучасного мистецтва НАМУ Наталя Мусієнко. Складовими проекту є, зокрема, книга Наталі та мандрівна виставка.

«Цей проект, дійсно, народився на Майдані з фотографій, зроблених там. Дуже ретельно збирала і зберігала світлини, адже відповідально ставлюся до деталей. Я зрозуміла, що на Майдані були представлені практично всі види мистецтва.  Їх творці — не тільки відомі художники, але й аматори, непрофесіонали. Разом вони створили мистецький артефакт», — каже гостя.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.