Слухати

"Громадська хвиля" за 21 липня, перша частина

22 липня 2015 - 09:09
Facebook Twitter Google+
Волонтер у Міноборони Олег Свірко розповідає, як волонтери не дають розкрадати бюджетні кошти. Політолог Олексій Гарань про те, що ситуація в середині країни небезпечніше, ніж на фронті

 «Волонтери зекономили за 3 місяці в Міноборони на закупівлях близько 300 млн грн., які не перевитратила держава.  Це на пальне й речове забезпечення.  За рахунок того, що ми зробили всі процедури прозорими в закупівлях, ми зекономили державі 300 млн грн.. Просто не дали вкрасти. Збільшили конкуренцію, збільшили кількість учасників в переговорах при закупівлях. -розповів Олег Свірко, волонтер, голова  тендерного департаменту Міноборони, співзасновник фонду «Воїни добра»

Також він сказав про виснаження ресурсів суспільства у підтримці волонтерського руху:»За минулий рік наша волонтерська група зібрала 3,5 млн доларів на допомогу. Але можливості наших громадян зменшуються з кожним днем. Джерело надходжень зменшується, у людей не має грошей.»

Про Правий сектор політолог, професор Києво-Могилянської Академії Олексій Гарань: «Те,що заявляє зараз Правий сектор – а давайте проведемо референдум про недовіру всім, а давайте створимо ревкоми – Путін мабуть сидить і аплодує.. Я бачив ПС в бою, в Пісках, на метеостанції Донецького аеропорту, які йшли в бій жертовно, і я не розумію навіщо Правий сектор, зокрема, Дмитро Ярош покриває тих, хто зі зброєю сидить в лісі. Краще було б з точки зору Яроша піти до тих людей, роззброїти їх. Я зараз бачу цю ситуацію в країні набагато не безпечнішою, ніж та, що на фронті. Я бачу це як історик. Почитайте історію України 1917-1921, почитайте «Руїну»,де козаки бились один з одним..»

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.