Слухати

«Громадська хвиля» за 22 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 22 квітня. Частина перша

23 квітня 2016 - 09:05
Facebook Twitter Google+
Жінки-військові: відбувася круглий стіл з Міноборони про розширення переліку військових спеціальностей, доступних для жінок. В Україні планують виділити 1,5 млрд гривень на кібербезпеку

З волонтеркою і засновницею благодійної організації «Благодійний фонд допомоги батальйону «Донбас» Олесею Цибулько на початку ефіру говоримо про жінок у війську та розширення переліку спеціальностей, які буде дозволено опановувати жінкам. Адже на круглому столі з Міноборони 21 квітня йшлося про розширення військових спеціальностей та дозвіл жінкам служити на тих, які раніше були суто чоловічими. Є жінки, які гарно стріляють, були біатлоністками. Вони інструктують та вчать бійців, але не можуть поки бути інструкторами офіційно, — розповідає волонтерка.

Зараз держава вперше за останні кілька років планує виділити значні суми на питання кібербезпеки, —  говорить Анатолій Дробаха, експерт з безпеки інформаційних систем, екс-гендиректор «Укрспецзв’язку». Про те, хто і в якому документі має затвердити спосіб використання цих коштів, а також про альтернативні системи зв’язку та використання поштових скриньок з доменом «.ru» українськими чиновниками говоримо наприкінці ефіру.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.