«Громадська хвиля» за 22 січня. Частина друга

23 січня 2016 - 08:39
Facebook Twitter Google+
Обговорюємо заяву Держсекретаря США Джона Керрі про можливе зняття санкцій з Росії, річницю Акту Злуки та насильство в українських родинах

Марія Золкіна, аналітик фонду «Демократичні ініціативи», коментує заяву Держсекретаря США Джона Керрі про можливе зняття санкцій з РФ: «Чесно кажучи, я не побачила у цій заяві оптимізму з боку американського уряду. Навпаки, це посилений сигнал Росії про те, що санкції можуть бути зняті у разі виконання ВСІХ пунктів Мінських домовленостей. Американська сторона чудово обізнана із ситуацією на фронті та переговорною позицією Росії, а  тому розуміє, що шансів виконати їх за півроку у Кремля практично немає».

Віталій Скальський, історик, дослідник історії Української революції 19171921 р., говорить про події в Україні майже сторічної давнини і значення, зокрема, Акту Злуки УНР і ЗУНР. Каже, що у 1918 році радянська Росія визнала УНР, а переговори між двома сторонами відбувалися за участю перекладачів.

Доктор юридичних наук,  президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда — Україна», Катерина Левченко аналізує ситуацію із насильством у родинах в Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.