«Громадська хвиля» за 22 січня. Частина перша

23 січня 2016 - 08:36
Facebook Twitter Google+
Говоримо про пожежу в будинку, де розташований офіс адвокатської компанії, про те, що Конституційний суд схвалив реформу правосуддя та про українську аграрну продукцію на європейському ринку

Адвокат Тарас Безпалий коментує ситуацію із підпалом приміщення, в якому розташований офіс компанії, яку він очолює: «Хочу зазначити, що це був дійсно підпал. Пов’язую його безпосередньо із своєю професійною діяльністю. Пожежа почалася з мого кабінету, більше того, вогонь поширився із шафи, де зберігалися адвокатські досьє, архіви».

Михайло Жернаков, експерт РПР, доктор юридичних наук, говорить про судову реформу, яку схвалив Конституційний суд: «Конституційний Суд не приймає рішень по суті, а дає оцінку тому, чи обмежує/не обмежує права цей проект змін до Конституції. Стосовно воєнного стану, до речі, дискусії ведуться й досі. Однак Конституційний Суд надав висновок про те, що не вважається, що в Україні діє воєнний стан. Він будує свою логіку на тому, що він, принаймні, не оголошений.  Наступного тижня Верховна Рада вже може голосувати в першому читанні проект змін до Конституції в частині правосуддя».

Інна Мєтєлєва, експертка в аграрній галузі розповідає про перспективи українських аграріїв на ринках Європи: «Є продукти, які не лякають європейця, а є сегменти, у яких ми ще маємо завоювати довіру — зокрема, м’ясна та молочна продукція»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.