«Громадська хвиля» за 23 липня, перша частина

24 липня 2015 - 09:31
Facebook Twitter Google+
Вікторія Пташник, нардеп з «Самопомочі», та Юрій Бублик, нардеп зі «Свободи» розповідають про досягнення та поразки Верховної Ради восьмого скликання

Вікторія Пташник зазначила, що  є дві причини, чому Верховна Рада не може працювати ефективно: «Перша проблема парламенту — це дуже низька якість тих законодавчих актів, які пропонуються, тому що є депутати, які беруть кількістю. І рахують, а скільки хто вже зареєстрував законопроектів. Як можна оцінювати депутатську діяльність від кількості законодавчих актів? Друга проблема — це те, як ми обговорюємо в залі. Мені здається, що скорочена процедура заважає депутатам вникнути в сутність законопроекту, бо прочитати всі просто нереально».

Також обговорили питання запізнення у Верховній Раді, на що Юрій Бублик, представник партії «Свобода» емоційно зазначив, що винен у всьому Б. Гройсман, який постійно запізнюється. «Все починається з дисципліни. Не хотілося б порівнювати Гройсмана з Рибаком, але Рибак приходив хвилина в хвилину, хотілося б цього побажати і Гройсману. Бо коли голова Верховної Ради на три, п’ять, десять хвилин запізнюється, а порядні народні депутати, які прийшли вчасно, сидять і дивляться в стелю», — пояснює він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.