«Громадська хвиля» за 23 листопада. Частина друга

23 листопада 2015 - 23:09
Facebook Twitter Google+
ЛГБТ: діти-невидимки та їхні батьки. Правоохоронні органи не визнають насильство на ґрунті трансфобії

Батьки гуртуються навколо ідеї боротьби за права ЛГБТ-людей — своїх дітей

“Наші діти — невидимки, вони не існують», — говорить Олена Глоба, голова ГО “Батьківська ініціатива ТЕРГО”, що зібрала батьків ЛГБТ-дітей навколо ідеї боротьби за права ЛГБТ. Перший подібний рух з’явився у Великій Британії в 1965 році. Український рух батьків направлений не тільки на боротьбу за права ЛГБТ-дітей, але і на допомогу та підтримку для батьків ЛГБТ-дітей.

В Україні немає відповідного законодавства, тому ігноруються мотиви скоєння насильницьких злочинів на ґрунті ненависті — наприклад, трансфобії

20 листопада був Міжнародний день пам’яті трансгендерів — у цей день у всьому світі згадують транс-людей, які стали жертвами трансфобії. Про це говорить Олена Шевченко, голова ГО “Інсайт”. Вона зауважує, що трансфобія є одним із видів ксенофобії, і що коріння проблеми лежить у нерівності між чоловіками та жінками.

Експерт групи національної безпеки та оборони «Реанімаційного пакету реформ» Дмитро Васильєв у програмі «Територія», авторському проекті Ірини Соломко, що присвячений темі прав та влади місцевих громад.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.