Слухати

«Громадська хвиля» за 23 січня. Частина друга

24 січня 2016 - 09:58
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, як довго триватиме падіння цін на нафту з аналітиком «DiXi Group» Романом Ніцовичем та про антиукраїнський серіал російського виробництва на НТН з медіаекспертом Тарасом Петрівим
«Громадська хвиля» за 23 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

«Чим нижче падатиме ціна на нафту, тим більше знецінюватиметься рубль. А це означає, що в Росії будуть скорочуватися соціальні бюджетні видатки — пенсії, зарплати службовцям. Все це підважуватиме той «суспільний договір», завдяки якому Кремль досі почувався комфортно, провадячи неоімперську політику», — зазначає Роман Ніцович.

«Коли ми створювали свою Незалежну медійну раду, то мали на увазі, що будемо давати експертні висновки для різних організацій. Ми не маємо реальних інструментів впливу і працюємо для публічності. Але так сталося, що відразу першою справою стало прохання Нацради з питань телерадіомовлення оцінити серію російського телесеріалу про НКВС, які знищують загін бійців УПА, названих «бандформуванням». В цьому висновку ми не кажемо, що хтось це навмисно зробив, але сам факт виходу таких продуктів, які розпалюють ворожнечу, є неприпустимим», — розповідає Тарас Петрів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.