«Громадська хвиля» за 24 березня. Частина друга

25 березня 2016 - 07:19
Facebook Twitter Google+
Які можуть бути спокуси у президента для протягнення змін до Конституції на референдумі? Як популяризувати класичну музику?

Про докази невідповідності Закону «Про всеукраїнський референдум», чому не можна будь-яке питання, яке турбує народ, розглядати на референдумі — говоримо з головним експертом виборчої групи РПР Євгеном Радченком.

«Перша загроза — 15 та 16 статті цього закону дозволяють приймати нову редакцію Конституції або вносити зміни в чинну Конституцію шляхом референдуму. Нібито нічого поганого в цьому немає. Але є спокуса у теперішнього президента скористатися неконституційним, диктаторським Законом «Про всеукраїнський референдум» для протягнення змін до Конституції на референдумі за умов відсутності 300 голосів на підтримку законопроекту змін до Конституції.

Докази невідповідності чинного Закону «Про всеукраїнський референдум» Конституції України, є, зокрема, в частині обмеження свободи слова — неможливість для ЗМІ висвітлювати перебіг референдумів, якщо їх позиція у чомусь суперечить владі», — розповідає Євген Радченко.

Про проект «Intermezzo»: який формат, яку музику слухають, як її підбирають, де відбуваються ці міні-концерти — говоримо з авторкою проекту Марією Прилипко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.