Слухати

«Громадська хвиля» за 24 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 24 грудня. Частина перша

Обговорюємо ухвалення бюджету-2016, важливість дерегуляції та переатестацію колишніх беркутівців, які пройшли співбесіду на роботу в МВС

«Ми говоримо не тільки про бюджет, але й про бізнес. Уявімо собі, що через 6 днів Новий рік, і бізнес досі не може спланувати, якими будуть податкові навантаження. Це стрес для нього. Тому я б дивився на це не тільки з точки зору бюджету як кошторису держави, а як сукупність правил для бізнесу. Скільки коштуватиме держава бізнесу в наступному році — не знаємо, і це найголовніша проблема», — каже ГоловаДерегуляційного офісу Олексій Гончарук.

Пенсійний фонд у 2016 році фінансуватиметься  бюджету на ⅔, —  каже народний депутат Олексій Гончаренко. 90 мільярдів гривень з дохідної частини бюджету піде на закриття дірки у Пенсійному фонді, яка утворилася внаслідок зменшення ставки ЄСВ

Олександр Кравцов, член атестаційної комісії №5, яка в середу допустила до роботи в МВС після співбесіди більшість колишніх співробітників розформованого «Беркуту», повідомив, що в четвер комісія вирішила зробити переатестацію за допомогою поліграфу.

«Вчорашній конфлікт мав і позитивні меседжі. Наприклад, сьогодні було встановлено правило: якщо беркутівець працював у час Майдану, а підтверджень про лікарняний немає і він не намагався ухилитися від виконання злочинних наказів — його потрібно відправляти на поліграф», — каже він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.