Слухати

«Громадська хвиля» за 24 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 24 квітня. Частина перша

25 квітня 2016 - 07:06
Facebook Twitter Google+
Кого називають українським Трампом та коли в Україні зміниться політикум? Слухаємо запис розмови із журналістом Іваном Яковиною, який презентував книгу Гілларі Клінтон «Важкі рішення» на Арсеналі

Із політтехнологинею Світланою Машаровською говоримо про те, чому у країні Гарварду та Єлю, до фіналу президентських перегонів потрапляють «дивні» люди. Чим Трамп приваблює своїх виборців та чому «очільники ґуґлів» його не підтримують.

«Чому він такий успішний? Тому що своїм меседжем він розірвав шаблони, які встановлювалися роками. Американська політика стала респектабельною, спокійною, виваженою. А тут приходить Трамп, який каже, що зробить Америку знову великою та без мексиканців, чим працює на розкол».

Гостя називає Трампа Ляшком по-американськи: «У нас точно є свій Трамп — це Олег Ляшко, політик шоу. Акторські здібності його вивели у політику. Як і Трамп, Ляшко отримує задоволення від свого акторства».

Іван Яковина, журналіст видання «Новое время» презентував на Арсеналі книгу Гілларі Клінтон «Важкі рішення». Він каже, що Клінтон не бачить в Україні суб’єктності, а, як і Путін, розглядає її як поле битви між Росією та США. За його словами, так само вона розцінює і Грузію, Середню Азію.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.