Слухати

«Громадська хвиля» за 24 листопада. Частина друга

25 листопада 2015 - 08:48
Facebook Twitter Google+
Говоримо про перспективи роздержавлення комунальних газет з медіа-експертом Романом Головенком, а також Ігор Крикунов розповів про Міжнародний фестиваль «Амала-2015» проходитиме у Києві
«Громадська хвиля» за 24 листопада. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Міжнародний фестиваль «Амала-2015» проходитиме у Києві 2728 листопада. Особливістю цьогорічного фестивалю буде театральна постановка, музичні виступи та презентація книги поезій ромської поетеси Рані Романі. Ігор Крикунов сподівається, що на захід прийде і Ліна Костенко, яку ромські культурні діячі називають «циганською музою». Ігор Крикунов зачитав в ефірі й уривок з книги ромського письменника Володимира Бамбули про те, як українські роми постраждали від Голодомору у 1932-33 роках. На заході відбудеться вшанування памяті загиблих.

У рамках частини ефіру, щовівторка присвяченої гендерним питанням, йшлось про запуск соціальних мобільних бригад, які приїжджатимуть на виклики щодо насильства в сім’ї, чи на загал гендерного насильства. З представницею Українського жіночого фонду Оксаною Квіткою говорили про захід на цю тему у Краматорську і майбутні круглі столи з місцевою владою у Сєвєродонецьку та Харкові. Ще прозвучала розмова Ольги Веснянки з Тетяною Ісаєвою у Харкові з нагоди старту кампанії проти гендерного насильства. У інтерв’ю йшлось про те, що на цю тему представляє Гендерний музей у Харкові, про відомих волонтерок Харківщини.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.