«Громадська хвиля» за 24 жовтня. Друга частина

25 жовтня 2015 - 09:27
Facebook Twitter Google+
«За останній рік третина банків була виведена з українського ринка», - розповідає фінансовий експерт С.Дубко. «Чайник передвиборчий» з експерткою Комітету виборців М.Горячковською

«За останній рік третина банків була виведена з українського ринка», — розповідає про банківську кризу та кризу довіри до банківської системи фінансовий експерт Станіслав Дубко. Про те, що таке відповідальний банк і відповідальний клієнт, про те, чому не варто наполегливо покладатися на державу і за рахунок чиїх коштів банки виплачують свої борги клієнтам в докладній розмові.

Експерт застерігає в концепції повної довіри державним банкам. «Для країни в цілому це не є дуже гарною концепція, тому що держава у нас не є супер ефективним менеджером», — каже він. Дійсно, дуже багато хто розраховує на державу, і скільки б разів держава не доводило свою неефективність, все-таки альтернативи люди поки не бачать».

«Чайник передвиборчий» з експерткою Комітету виборців України Міленою Горячковською в день тиші розповідає, з якими складнощами можуть стикатися українські виборці під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, як реагувати на порушення, скільки бюлетенів можна отримати на руки; як поводитися під час голосування.

Екпертка закликає повідомляти про порушення на виборах дільничій комісії, міліції, а також Комітету виборців України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.