Слухати

«Громадська хвиля» за 26 березня. Частина перша

27 березня 2016 - 08:40
Facebook Twitter Google+
Стан і перспективи рибного господарства в Україні. Справа Савченко: переговори Керрі і Путіна. Європейський погляд на українські проблеми
«Громадська хвиля» за 26 березня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Ярема Ковалів, голова Держрибагентства України розповідає про стан рибного господарства в Україні, анонсує нерестову кампанію 2016 року і застерігає від порушень установлених правил риболовлі. 

«У цей період не можна виходити на воду на човнах. Вилов риби дозволений тільки для любителів — це позитивна новина. Вони можуть виловлювати рибу з берега і тільки в дозволений містах. З переліком цих міст всі можуть ознайомитися у нас на сайті Державного агенства рибного господарства. Виловлювати рибу можна або вудкою, або донкою чи спінінгом. Якщо це вудка, то тільки один гачок.

Вилов має не перевищувати 3 кілограмів в день», — пояснив він.

Ілля Новіков, адвокат Надії Савченко, ділиться останніми новинами щодо стану здоров’я своєї підопічної і говорить про перспективи конструктивного вирішення її справи.

 Підсумки робочих зустрічей із європейськими політиками підбиває  Марія Золкіна, аналітик фонду «Демократичні ініціативи». 

«Ми всі розуміємо, що на нас в червні-липні будуть чекати поки що найгарячіші за весь цей період дебати стосовно того, в який спосіб продовжувати санкції. Скоріш за все санкції будуть продовжені», — заявила вона.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.