«Громадська хвиля» за 26 грудня. Частина перша

27 грудня 2015 - 09:01
Facebook Twitter Google+
Говоримо про економічні ризики Держбюджету на 2016 рік та винахід, що допоможе виявляти плагіат

Кандидат економічних наук, експерт з економіки Захар Попович ділиться новим дослідженням з економічних альтернатив для України і аналізує можливі ризики, пов’язані з Держбюджетом на наступний рік.

«Ухваленням такого бюджету Україна довела суб’єктність на міжнародній арені. І ця суб’єктність представлена  олігархами, адже бюджет ухвалено виключно в інтересах великого бізнесу», — каже він.

«Ми бачимо стагнацію, адже в цілому, в нас ні на що не вистачає грошей. Якщо розглядати видатки на науку, то вперше в історії України спостерігаємо зменшення в абсолютних числах на 10-15%», — додає Захар Попович.

Анастасія Парьоха, голова відділу маркетингу ресурсу «Антиплагіат» та Єгор Мельников, головний інженер проекту, розповідають про українське програмне забезпечення проти плагіатів.

«Наша программа разбивает текст на 3-4 слова, которые обрабатываются. Если говорить об Украине, то многие профессора, преподаватели неплотно работают с Интернетом, поэтому эта проверка в рамках Украины есть настолько важной», — каже Анастасія Парьоха.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.