Слухати

«Громадська хвиля» за 26 січня. Частина друга

27 січня 2016 - 10:02
Facebook Twitter Google+
У другій годині «Громадської хвилі» говоримо про ціни на пальне та проблеми децентралізації
«Громадська хвиля» за 26 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

«Ціна на пальне знизилася тиждень тому. По дизпальному на 70 копійок. Деякі опустили одразу на 1,5 грн., деякі на 50 копійок, тобто в середньому десь на 70 копійок. По бензину зниження цін не таке динамічне: всього на 30 копійок по всій Україні ціна знизилася, і це завдяки тому, що велика мережа заправок, 1,5 тис., знизила ціни на 50 копійок. Інші гравці залишилися на тих позначках, на яких і були», — говорить Олександр Сіренко.

«На думку деяких експертів, повноваження префектів — скромні, порівняно з польськими префектами, воєводами, а на думку деяких політиків — вони занадто великі і загрожують якоюсь узурпацією влади. Тому навіть в одній з підводок сказала, що співчуваю нашим глядачам і слухачам, тому що вони мають реально дві протилежні думки.

Звичайно, це, з одного боку, мінус, але з іншого боку — плюс. Адже це показує, що в Україні реально є демократія. Можна багато переживати з того приводу, хто в кого кинув склянкою води під час засідання з президентом України, але уявити таку ситуацію на засіданні з президентом Росії неможливо. Я збентежена тим, що були різні точки зору, але разом з тим я втішена, що слухачі та глядачі можуть робити свій висновок», — розповідає Наталія Соколенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.