Слухати

«Громадська хвиля» за 26 січня. Частина друга

27 січня 2016 - 10:02 29
Facebook Twitter Google+
У другій годині «Громадської хвилі» говоримо про ціни на пальне та проблеми децентралізації

«Ціна на пальне знизилася тиждень тому. По дизпальному на 70 копійок. Деякі опустили одразу на 1,5 грн., деякі на 50 копійок, тобто в середньому десь на 70 копійок. По бензину зниження цін не таке динамічне: всього на 30 копійок по всій Україні ціна знизилася, і це завдяки тому, що велика мережа заправок, 1,5 тис., знизила ціни на 50 копійок. Інші гравці залишилися на тих позначках, на яких і були», — говорить Олександр Сіренко.

«На думку деяких експертів, повноваження префектів — скромні, порівняно з польськими префектами, воєводами, а на думку деяких політиків — вони занадто великі і загрожують якоюсь узурпацією влади. Тому навіть в одній з підводок сказала, що співчуваю нашим глядачам і слухачам, тому що вони мають реально дві протилежні думки.

Звичайно, це, з одного боку, мінус, але з іншого боку — плюс. Адже це показує, що в Україні реально є демократія. Можна багато переживати з того приводу, хто в кого кинув склянкою води під час засідання з президентом України, але уявити таку ситуацію на засіданні з президентом Росії неможливо. Я збентежена тим, що були різні точки зору, але разом з тим я втішена, що слухачі та глядачі можуть робити свій висновок», — розповідає Наталія Соколенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.