Слухати

«Громадська хвиля» за 27 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 27 квітня. Частина перша

28 квітня 2016 - 07:05
Facebook Twitter Google+
Говоримо про тиждень імунізації і необхідність вакцинації, про те, чи шкідливе куріння електронних сигарет, і що це за гібридні тютюнові війни відбуваються у Верховній Раді

Представники організації «Батьки за вакцинацію» — Тимофій Бадіков та Наталія Рибачик кажуть, що противники вакцинації різко зменшили свою активність.

«Ми маємо статистику по вакцинації. Так, у 2015 році вакциновано 64% дітей. Якщо говорити про вакцину від поліомієліту, то в кінці третього раунду (який закінчився в лютому) — вакциновано десь 83%. Завершено вже останній раунд і можна сказати, що статистика показує ще кращі результати».

Андрій Скіпальський з громадської організації «Життя» розповідає про гібридні війни тютюнових компаній у Верховні Раді. Він каже, що немає дослідження про те, що електронні сигарети менш шкідливі. Навпаки — «є дослідження, які говорять про те, що молодь, яка курить електронні сигарети, в 3-4 рази швидше переходить на куріння традиційних сигарет».

Через те, що в законодавстві немає визначення, що таке електронні сигарети, це питання неможливо регулювати. А тому ми достеменно не знаємо, чим виробники заправляють картриджі сигарет.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.