«Громадська хвиля» за 27 лютого. Частина друга

28 лютого 2016 - 07:55
Facebook Twitter Google+
Говоримо про ціни на газ та про те, чи варто очікувати на їх зниження. Гості також розповідають про акції вшанування пам’яті Бориса Нємцова

У студії працюють ведучі — Наталя Соколенко та Андрій Гарасим.

Директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко розповідає про позови до Стокгольмського арбітражу стосовно двох контрактів з Газпромом. Перший — контракт на купівлю газу, другий — стосовно транзиту газу.

«Якщо виграємо позов, змусимо Газпром змінити формулу обрахунку ціни. Тоді ціни на на газ в Україні будуть набагато нижчими», — каже він.

«Мали відбутися перемовини стосовно зміни принципів тарифоутворення, а також взаємин Нафтогазу та Газпрому щодо транзиту російського газу. Але, на жаль, перемовини відкладено на невизначений термін через позицію «Газпрому». Вони кажуть, що вони хочуть вести переговори, але у них дуже щільний графік бізнес-зустрічей, тому  не можуть виділити для цього час», — додає Юрій Вітренко.

З Юлією Архиповою та Іриною Берлянд говоримо про акції вшанування пам’яті Бориса Нємцова у Києві.

«В Москве я занималась организацией публичных акций. И когда мне пришлось сделать это впервые в Киеве — была просто поражена. Здесь уведомительный порядок проведения акций: нужно оставить в мэрии уведомление, его тут же регистрируют и «желают приятного пикета/митинга». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.