Слухати

«Громадська хвиля» за 27 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 27 лютого. Частина перша

28 лютого 2016 - 07:28
Facebook Twitter Google+
Говоримо про акції протесту таксистів щодо входження компанії Uber на вітчизняний ринок. Обговорюємо також питання об'єднання громад

В студії працюють ведучі — Наталя Соколенко та Андрій Гарасим.

Говоримо про чергові арешти правоохоронців у Тернополі. Затримання відбулося, зокрема, за участі та НАБУ (Національного антикорупційного бюро). Раніше у місті затримали на хабарі  заступника мера, але згодом його відпустили.

Ситуацію коментує Ігор Василів — член Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону.

«Це вперше в нашому місті проведено таку операцію. Було  вилучено доларові купюри в заступника обласного прокурора, в одного із заступників начальника ГУНП в Тернопільській області (теперішня поліція), у двох офіцерів — опера та старшого слідчого, взято також одного адвоката та прокурора», — каже він.

Нещодавно стало відомо, що міжнародний мобільний сервіс замовлення таксі Uber вирішив вийти на вітчизняний ринок. Згідно із заявою представників компанії, цей сервіс працюватиме абсолютно легально. Водночас, таксисти заявили про проведення акцій протесту проти виходу на ринок даного сервісу. Ситуацію коментують експерт з транспорту В’ячеслав Коновалов та заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

Ще однією темою, яку обговорюємо у ефірі, є питання децентралізації, а саме — об’єднання громад. Так, мешканці сіл Музичі та Неграші, що на Київщині, вперше зібралися не тільки для об’єднання в єдину громаду, але й задля обговорення стратегічного бачення її майбутнього.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.