Слухати

«Громадська хвиля» за 27 серпня. Частина друга

28 серпня 2015 - 07:47
Facebook Twitter Google+
В ефірі спілкуємося з Романом Ніколаєвим, фотографом та автором проекту «Кіборги-2015», істориком Михайлом Костинським та режисером Євгеном Степаненко
 «Громадська хвиля» за  27 серпня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

В першій частині другої години «Громадської хвилі» з Романом Ніколаєвим, фотографом та автором проекту «Кіборги-2015» говоримо про його нову фотокнигу «ДАП». Ніколаєв вже рік допомагає бійцям АТО. Його перший проект — календар Кіборги-2015, останній — книга «ДАП». Це фотографії та опис подій від Руслана Боровика, бійця 90-го батальйону. Книгу він видав власним коштом.

«Я вже рік цим всім займаюся. Роблю це тому, що розумію: в інформаційному просторі України є величезні прогалини. На відміну від Євромайдану, який інформаційно переміг Антимайдан, ми програємо інформаційну війну на Сході. Ці пустоти заповнюються іншої стороною. Тому я намагаюся хоча би якось вплинути на ситуацію», — пояснює він.

В другій частині другої години «Громадської хвилі» з Михайлом Костинським, істориком та керівником Всеукраїнської громадської організації «Народна влада» говоримо про Координаційну Раду патріотичних сил та пошуки примирення. «Ми у себе вдома. І не повинні хилитися ні на Схід, ні на Захід. Ми повинні залишитися самі собою, тільки тоді у наших дітей буде майбутнє. Потрібно примиритися, а не спекулювати минулим. Що стосується майбутнього, зупинити війну не так просто. Навіть якщо політики цього захочуть. Ми вже на найближчі 20-30 років своїх дітей посварили», — переконаний він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.