Слухати

«Громадська хвиля» за 27 серпня. Частина перша

Обговорюємо суперечності у парламенті перед позачерговим засіданням 31 серпня і способи посилити роль батьків у роботі шкіл і підвищити кваліфікацію вчителів
 «Громадська хвиля» за  27 серпня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Чому народна депутатка Вікторія Пташник («Самопоміч»)  вважала за потрібне організувати круглий стіл депутатів і правників поза Верховною Радою? Чому їй не вистачило обговорення змін до Конституції у парламенті? Чому круглий стіл відбудеться за якихось три дні до позачергового засідання ВР, на якому розглядатимуть зміни до Конституції? Чому блокування змін у частині децентралізації може блокувати зміни у судовій системі та інші, потреба в яких, на думку депутатки, очевидна?

Член найбільшої парламентської фракції БПП обґрунтовує потребу у змінах до Конституції і передбачає, що його фракція голосуватиме, переважно, «за». Заочна полеміка з Олегом Ляшком щодо вимоги спершу ухвалити закон про імпічмент президента, а вже потім братися до Основного Закону.

Активісти руху за перебудову шкільної освіти з невідкладними пропозиціями на перебудову українського шкільництва. Іванна Коберник (заступниця голови ГО «Батьківський контроль») про виборність директорів шкіл і встановлення батьківського контролю за витратами, у тому числі — грошей, які збирають на допомогу школам батьки. Співзасновник громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» Іван Примаченко про узалежнення зарплатні вчителів від підвищення їхньої кваліфікації. І це лише три з багатьох пропозицій, на яких наполягають активісти.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.