«Громадська хвиля» за 27 січня. Частина перша

28 січня 2016 - 08:19
Facebook Twitter Google+
Говоримо про забезпечення армії та прозорість у розвитку суспільного телерадіомовлення

Олег Свірко, голова Комітету конкурсних торгів в Міноборони і учасник Волонтерського десанту, а саме ініціативи «Мега Поліграф», — у студії. Говоримо про забезпечення армії, про одяг, солярку і гелікоптери, про підвищену оплату військовим у 2016 році та старі корупційні наміри багатьох охочих співпрацювати зМіністерством.

«Можу зараз пишатися тим, що до вересня Збройні Сили були повністю забезпечені літньою формою одягу. А до листопада їх було забезпечено і зимовою формою, за виключенням однієї позиції.

Крім того, з 9 місяців роботи в Міністерстві нами було зекономлено 498 млн 400 тис. грн. Це все за рахунок вибудуваної нами системи, яка мінімалізує можливість крадіжки речового забезпечення, паливно-мастильних матеріалів, продуктів харчування», — каже він.

Пізніше продовжуємо говорити про прозорість, але у розвитку суспільного телерадіомовлення з учасницею наглядової ради НСТУ Тетяною Лебедєвою. А також про бюрократичні перешкоди та потребу некосметичного ремонту ОДТРК.

«Ми перша наглядова рада, тому нам буде найважче, адже першими робитимемо помилки. Сподіваюсь, їх буде небагато. Наші повноваження дуже чітко прописані в Законі «Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні». Головний наш принцип — ми не втручаємось в поточну діяльність, для цього є менеджмент. Ми маємо розробляти стратегію», — каже Тетяна Лебедєва.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.