«Громадська хвиля» за 28 січня. Частина друга

29 січня 2016 - 08:18
Facebook Twitter Google+
Говоримо про труднощі отримання статусу учасника бойових дій, стрічку «Російський дятел» та сплеск ксенофобії в Івано-Франківську

Говоримо з членом Спілки ветеранів АТО Микитою Хлебніковим про «туристів» у зоні військових дій, які їдуть лиш за статусом учасника. Про потреби бійців і справедливе та поважне ставлення, про труднощі з отриманням статусу учасника бойових дій та відкриття спортивної зали для занять з рукопашного бою у Києві. Туди ходять чоловіки і жінки, діти учасників АТО, запрошують бійців з інвалідністю, планують облаштувати пандус.

Спілкуємось з історикинею, яка викладає в НТУУ КПІ, і є консультанткою знімальної групи фільму «Російський дятел». Вона розповідає про історію фільму, Чорнобиля і перспективи стрічки в українському прокаті.

Говоримо з культурним новатором і громадським діячем Ярославом Мінкіним про сплеск праворадикальної активності в Івано-Франківську, спрямованої проти іноземних студентів. На думку мешканця міста і активіста, який виступає проти ксенофобії, деякі політичні групи хочуть навмисно розхитати ситуацію на заході України (як раніше було в Харкові), щоб показати міжнародній спільноті неготовність країни до сприйняття європейських цінностей.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.