Слухати

«Громадська хвиля» за 29 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 29 квітня. Частина перша

30 квітня 2016 - 07:00
Facebook Twitter Google+
Чи відбудеться об'єднання непарламентських партій і рухів в єдину силу? Що таке шкільний булінг і як виживати в трикутнику батьки-вчителі-однолітки тим підліткам, які «не такі, як всі»

Зоя Буйницька, заступниця голови партії «Демократичний Альянс», каже: «Проблема постмайданних сил в невмінні домовлятися. Але якщо не вдасться досягти прогресу, наслідки будуть катастрофічними для країни». 

Маємо відсутність довіри між 500 ключовими лідерами думок. Також нам бракує часу для узгодження позицій. Зараз ми отримали чергову хвилю популістів. Активісти з Майдану розпорошилися по різних політичних силах. В таких умовах шанс отримують радикали, дуже часто після революцій вони і приходять до влади», — додає вона.

Тимур Левчук, ЛГБТ-активіст, пояснює, що таке «булінг»: «Це такий термін, який означає знущання над дітьми в школі за те, що вони інші».

«Приблизно 84% (близько 2000 дітей) визнали, що над ними знущались у школі. 7% з них зазнали знущання через сексуальну орієнтацію», — наводить статистику Тимур Левчук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.