«Громадська хвиля» за 3 вересня. Друга година

04 вересня 2015 - 09:29
Facebook Twitter Google+
Говоримо про креативну економіку, про шанси жінок-лідерок на Волині стати депутатками, про розстріл мобільної групи з боротьби з контрабандою

22 вересня в Києві відбудеться Міжнародний форум Креативна економіка — український start-up. Його ініціатор видавець, засновник платформи Чорнозем Костянтин Кожем’яка говорить: Когда я ознакомился со списком европейских сайтов центров, компаний, форумов, фестивалей креативной экономики, то понял, что сегодня это бизнес-тренд развитых стран, это наш показатель принадлежности к странам Третьего мира. Это то, чего нам не хватает. Нам надо создавать систему креативной экономики.

Волонтери Діана Макаренко та Андрій Ревуцький говорять про свого загиблого товариша Андрія Галущака: Йому погрожували. Якщо Андрій когось звинувачував буквально перед смертю, то слідство має бути особливо прискіпливим. Також розмовляємо про масштаби контрабанди в зоні розмежування: В Донецкой области суммы за то, чтобы провезти одну фуру с грузом, начинаются от 150 тыс. грн и выше. Гораздо большие суммы фигурируют в операциях по продаже угля, горюче-смазочных материалов и т. д. На этом фоне контрабанда — это чей-то побочный доход, — зазначає Андрій Ревуцький.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.