Слухати

«Громадська хвиля» за 30 березня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 30 березня. Частина перша

31 березня 2016 - 07:47
Facebook Twitter Google+
Яку роль відіграють цивільні громадяни РФ на окупованому Донбасі? Чому довіра інвесторів до судової системи впала?

У німецькому виданні «Bild» опубліковано факти того, що Донбасом керують міністри уряду РФ. Йдеться, зокрема, про заступника міністра економічного розвитку Сергія Назарова, віце-прем’єра уряду РФ Дмитра Козака та заступника міністра фінансів РФ Леоніда Горніна. Вони беруть участь у так званій Міжвідомчій комісії з надання гуманітарної підтримки потерпілим із південно-східних районів Донецької та Луганської областей. Німецькі журналісти наводять факти того, що у роботі цієї російської групи беруть участь представники компанії ДТЕК, яка належить Рінату Ахметову.

«В принципі, форма, яку вибрали для себе представники уряду РФ — абсолютно робоча. Якщо розглядаємо, до прикладу, економічне міністерство так званої «ДНР», то там є людина «для публіки», яку представляють як місцеву, але реально всім керує людина, яка приїжджає на ротацію з Москви із відповідного міністерства РФ. Це відбувається, до речі, вже не перший місяць», — коментує ситуацію Олексій Мацука.

Керівниця контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації Ярослава Сахно пояснює, чому довіра інвесторів до судової системи впала: «Варто зазначити, що у 2015 році довіра інвесторів зо судової системи суттєво впала, навіть у порівнянні із 2013 роком. Це пов’язано із ситуацією в країні та з тим, що інвестор чекає на якісні та ефективні зміни в судовій системі. Бізнес-спільнота очікує, що захист її прав стане якісним та ефективним».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.