Слухати

«Громадська хвиля» за 30 січня. Частина друга

31 січня 2016 - 07:45
Facebook Twitter Google+
Говоримо про заходи, які відбувалися в ПАРЄ і представлення на них українських питань, події на окупованому Донбасі, а також слухаємо подкаст журналістки "Громадського радіо" Лариси Денисенко "Чайник"
«Громадська хвиля» за 30 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Спілкуємося з Сергієм Зайцем, адвокатом, представником Української Гельсінської спілки з прав людини, який нещодавно повернувся зі Страсбургу. Розпитуємо його про те, що знає про українське питання європейська спільнота у Страсбурзі, чи відома там ситуація в Україні щодо порушення прав людини, які заподіяні Росією та проросійськими бойовиками.  І також говоримо про те, як були організовані заходи з представлення української історії в ПАРЄ.

Також говоримо про те, що у Донецьку МГБ так званої «ДНР» була затримана активістка ГО «Відповідальні громадяни Донбасу» Марина Черенкова.  Обставини та причини її затримання не повідомляються. Пані Черенкова перебуває під вартою. Журналістка «Громадського радіо» Ірина Ромалійська в телефонному режимі спілкувалася з Енріке Менендесом, співзасновником руху «Відповідальні громадяни Донбасу», який розповів, що відомо у цій справі та ділився власними враженнями щодо ситуації.

В кінці другої години програми звучить авторський подкаст письменниці та журналістки «Громадського радіо» Лариси Денисенко «Чайник», присвячений темі телебачення.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.