Слухати

«Громадська хвиля» за 30 січня. Частина перша

31 січня 2016 - 07:30
Facebook Twitter Google+
Говоримо про новий закон щодо державної підтримки вітчизняного кіно та про учать України у спеціальній сесії ГА ООН, присвяченій темі наркотиків
«Громадська хвиля» за 30 січня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

У першому читанні ВР підтримала законопроект щодо державної підтримки кінематографу в Україні. Але, на думку окремих експертів, в тексті законопроекту міститься суперечливий пункт, який уможливлює блокування інтернет-ресурсів за звинуваченням у піратстві, без рішення суду. Текст проекту закону вже опрацьований парламентським комітетом і має пройти друге читання у ВР. Ситуацію щодо законопроекту коментує член Інтернет асоціації України Олександр Ольшанський.

У другій частині першої години програми говоримо про те, що в Україні сформувалася громадська коаліція і почалася активна фаза підготовки участі України у спеціальній сесії Генеральної Асамблеї ООН, присвяченій темі наркотиків та наркополітики держави.

Детальніше про це говоримо з гостями студії: менеджеркою напрямку наркополітики громадської ініціативи «Громадське здоров’я» міжнародного фонду «Відродження» Ксенією Шаповал та пацієнтом програми замісної терапії, членом правління Всеукраїнські асоціації учасників замісної терапії Андрієм Яровим.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.