Слухати

«Громадська хвиля» за 31 грудня. Частина перша

01 січня 2016 - 15:05
Facebook Twitter Google+
Говоримо про захист прав людини в Україні та про дискримінаційні і антидискримінаційні ініціативи, які мали місце у 2015 році
«Громадська хвиля» за 31 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Координаторка «Євромайдан-СОС» Олександра Матвійчук підбиває свої підсумки правозахисного 2015 року. «За два роки Україна, попри війну та імпотентність влади у проведенні реформ, зробила величезний рух вперед. Я не бачу 2016 рік легким, але дивлюся в майбутнє оптимістично. Україна вперше отримала шанс стати правовою демократичною незалежною країною — як і записано в Конституції. І цей шанс нам не був подарований. Щоденною працею ми маємо впроваджувати в життя гасла, що звучали на Майдані», — говорить Олександра Матвійчук. За її словами, до цеху правозахисників прибули нові люди, для яких «Права людини понад усе!» — це не просто гасло, а щоденна праця.

Також у другій частині першої години програми Ірина Федорович, голова ГО «Без кордонів» підбиває підсумки роботи антидискримінаційних ініціатив 2015 року — зокрема запуск кампанії «Дискримінація обмежує». «Кожен має свої ознаки, що можуть стати підставою для дискримінації в будь-який момент. Дискримінація справді стосується кожного», — говорить Ірина Федорович і додає, що молодь дуже специфічно сприймає слово «дискримінація».

В студії працюють журналісти Ірина Славінська та Лариса Денисенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.