Слухати

«Громадська хвиля» за 31 січня. Частина друга

Говоримо про прийняття ВР закону про конкурси на призначення керівників в галузі культури, про діяльність Першого мобільного добровольчого шпиталю та про конституційний процес в Україні
«Громадська хвиля» за 31 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

У четвер, 28 січня, Верховною Радою у другому читанні був ухвалений закон про правила конкурсного призначення керівників у сфері культури. Свої думки щодо цієї ухвали в ефір «Громадського радіо» висловлює експертка компанії «Промова», екс-заступниця Міністра культури України Олеся Островська-Люта.

Також говоримо про перешкоди в діяльності і подальші перспективи роботи на Сході України Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, а саме: чому Міністр охорони здоров`я зволікає із підписанням спільного меморандуму вже підписаного Міністром оборони. Гостем студії є засновник та керівник шпиталю Геннадій Друзенко.

В кінці другої години програми в розмові з журналісткою «Громадського радіо» Тетяною Трощинською кандидатка юридичних наук Марина Ставнійчук ділиться думками щодо конституційного процесу, заангажованості та складу Конституційного Суду України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.