«Громадська хвиля» за 4 лютого. Частина перша

05 лютого 2016 - 08:22
Facebook Twitter Google+
У депутатській годині говоримо про план дій уряду на наступні 12 місяців, відкликання заяв про відставку Міністрів та про перемоги і зради стосовно нещодавно (не) прийнятих Законів

Гості студії — Олег Осуховський від «Свободи», Андрій Вадатурський — представник  БПП та Вадим Івченко від фракції «Батьківщина».

«Сьогодні майже 50% населення підтримує перезавантаження парламенту. А головне, що не підтримують діяльність уряду — більше за 70%. Сьогодні рейтинг Прем’єр-міністра — 1%. «Батьківщина» вже з літа вимагає системного перезавантаження. Саме системного, а не часткового. Наразі, фракція «Батьківщина» розцінює роботу уряду як негативну», — коментує ситуацію депутат Вадим Івченко.

Андрій Вадатурський від БПП пояснює необхідність мати спільну програму для уряду й парламенту, а також розповідає про те, де приймається рішення стосовно затвердження очільника уряду: «Я проти твердження, що це питання вирішується в одному місці. Нам має бути байдуже, яке прізвище очолюватиме уряд.

Причиною того, що ми зараз маємо є те, що у нас не було програми. Нам потрібна одна програма і для уряду, і для парламенту — тоді уникнемо чвар між ними. Кожен Міністр має відповідати за свій конкретний пункт у цій програмі».

Також розповідає, що Народний фронт не підтримав Закон про дорожній фонд: «Ми хотіли скасувати ручний режим розподілу коштів та замінити його на автоматичний. Тоді гроші, отримані від акцизу, йшли б не у загальний бюджет (а звідти за залишковим принципом виділялися б на дороги), а безпосередньо на будівництво та ремонт доріг. Прикро, що Народний фонд не підтримав Закон. В кулуарах мені пояснили, що Народний фронт запропонував змінити керівника Украавтодору і підтримав би законопроект, якби ми підтримали їх кандидатуру. Однак офіційного пояснення від Народного фронту немає». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.