«Громадська хвиля» за 4 серпня. Друга частина

05 серпня 2015 - 08:47
Facebook Twitter Google+
Гості ефіру — організатори музичного фестивалю «16+». Говоримо про фестиваль, його організацію, і про сучасну «некомерційну», та, як кажуть організатори фестивалю, «неротаційну» музику

Гості ефіру — організатори музичного фестивалю «16+» Ян Голуб, Георгій Потопальский та Саша Долгий. Говоримо власне про сам фестиваль, його організацію, і про сучасні напрямки «некомерційної», та, як кажуть самі організатори фестивалю, «не ротаційної» музики.

«Нам подобається класна музика і хочеться, щоб її було більше. А фестиваль потрібен тому, що в компанії слухати гарну музику краще», — розповідають організатори. «Будуть виконавці електронної експериментальної музики, сучасна опера. У слухачів буде можливість зануритись в альтернативне музичне середовище» — запевнили організатори фестивалю. За їх словами, їхня аудиторія — люди, які хочуть вийти «за рамки існуючої реальності».

Також з Тетяною Терен обговорюємо нові літературно-освітні програми в PinchukArtCentre. Зокрема, мова йде про літературну програму «Межі поколінь: 1985 — 2004». «На початку 2000-х років з`являються тексти, які були задумані і написані ще в 90-х. Тому говоримо про дев`яності роки в нашій літературі. В контексті нашої програми ми говоримо про Миколу Рябчука, який відкривав  літературну програму. Також очікуємо на лекцію Оксани Забужко та поетичний вечір Юрія Андруховича — вони всі «вісімдесятники». А про літературу дев`яностих і початку двотисячних, будемо говорити на такому заході, який називається «Діалог поколінь — прозаїків», коли молоді автори  аналізуватимуть творчість своїх попередників. Нам важливо було показати цей діалог поколінь», —  розповіла Тетяна Терен

Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM - частотах по всій Україні. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.