Слухати

«Громадська хвиля» за 6 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 6 січня. Частина друга

07 січня 2016 - 07:57
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, чи корисно читати дітям одні й ті самі казки багато разів, а також про російську мову як (не) мову ворога і те, як досвід війни проступає в мові

Що значить для дітей повтори: чому вони просять читати одну й ту саму казку? Як діти звикають до вібрації голосу, як ритм читання віршів структурує свідомість. Як виходити з ситуації, коли дитині категорично не подобається шкільна програма, а потрібно опановувати навички читання відповідно до шкільних стандартів. Про все це говоримо у першій частині другої години програми «Громадська хвиля» у авторському подкасті письменниці та журналістки «Громадського радіо» Лариси Денисенко «Чайник» з дитячою письменницею та головною редакторкою порталу дитячої книги «Барабука» Тетяною Щербаченко. 

Завершує різдвяний випуск програми «Громадська хвиля» авторський подкаст журналістки «Громадського радіо» Ірини Славінської «Антена». В студії «Громадського радіо» Ірина Славінська спілкується з письменниками Юрієм Андруховичем та Ігорем Померанцевим. Разом вони міркують про співвідношення між мовою війни та мовою миру. Ця мова стерильна та брудна, природна та вимушена, несподівана та банальна. Говоримо також про російську мову як (не) мову ворога і те, як досвід війни проступає в мові.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.