Слухати

«Громадська хвиля» за 6 січня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 6 січня. Частина перша

07 січня 2016 - 07:30
Facebook Twitter Google+
Говоримо про проблеми соціальної та психологічної реабілітації бійців АТО та про допомогу дітям, що страждають на онкологічні захворювання

У першій половині першої години різдвяного випуску програми «Громадська хвиля» звучить авторський подкаст журналістки «Громадського радіо» Лариси Денисенко «Ген справедливості», присвячений проблемам соціальної та психологічної реабілітації бійців та бійчинь АТО. У випуску йдеться про проекти соціальної допомоги, котрі вже реально працюють в Україні завдяки зусиллям громади: «Армія кухарів», «Творча криївка», «Працьовита Україна», як підприємці долучаються до допомоги: через організацію сплаву на човнах, запровадженню спортивних проектів, іпотерапії, а також, про те , чому і як важливо встановити міжсекторальну взаємодопомогу між громадою, бізнесом та владою для надання якісної допомоги демобілізованим бійцям.

У розмові бере участь боєць 12 київського батальйону територіальної оборони, ініціатор проекту «Коло довіри» Дмитро Приймаченко.

У другій половині першої години програми звучить авторський подкаст журналістки «Громадського радіо» Ірини Славінської на тему допомоги онкохворим дітям в Україні. У розмові бере участь письменниця Катерина Бабкіна, авторка книги «Шапочка і кит», що розповідає про історію онкохворого хлопчика Шапочку, який потоваришував з китом.

У програмі письменниця Катерина Бабкіна прочитала уривок зі своєї нової книжки, а також дала дозвіл на його публікацію на сайті «Громадського радіо».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.