«Громадська хвиля» за 7 листопада. Частина перша

08 листопада 2015 - 08:30
Facebook Twitter Google+
Чи буде ефективною енергетична блокада Криму? Для чого потрібна поправка про недискримінацію за ознакою гендеру і сексуальної орієнтації?

Гості ефіру: заступниця координаторки «КримSOS» Євгенія Андреюк, помічник голови комітету з прав людини, директор ГО «Точка опори» Богдан Глоба.

К нынешней волне репресий в Крыму могла привести блокада — каже активістка «КримSOS» Євгенія Андреюк. Однако и сама блокада полуострова гражданскими активистами феноменальна. Ее причиной есть пасивность украинского государства — додає вона.

«Вчера на митинге было несколько основных требований к оккупационной власти: прекращение репрессий против как крымских татар, так и активистов; требования наблюдательной миссии, в данном случае миссии ООН по правам человека, которая бы постоянно была бы в Крыму и осуществляла бы мониторинг соблюдения прав человека», — коментує Євгенія Андреюк.

Поправку про  заборону дискримінації за сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю не проголосували, хоча вона є мінімальною технічною вимогою Європейського Союзу та умовою впровадження безвізового режиму. «Дивує, насамперед, не те, що народні депутати не проголосували поправку, а те, чим вони це аргументували», — каже Богдан Глоба.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.