Слухати

«Громадська хвиля» за 7 лютого. Частина друга

«Чайник» про домедичну допомогу. Знайомство з літературно-музичним проектом «Микола і телевізор»
«Громадська хвиля» за 7 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо

В авторському подкасті «Чайник» Лариса Денисенко дізналась у начальниці управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяни Тимошенко все про долікарську медичну допомогу. Гостя пояснила, що екстрена медична допомога надається людям, коли є загроза життю, а невідкладна медична допомога — тим, у кого погіршується стан здоров`я, але загрози життю нема. Тетяна Тимошенко розповіла про закордонний досвід, де поліція та рятувальники мають статус парамедиків, окреслила стан вітчизняної невідкладної допомоги. Вона висловила впевненість, що усі водії повинні вміти надавати домедичну допомогу.

З творчістю молодого літературно-музичного проекту знайомлять його учасники, поети Богдан-Олег Горобчук, Тарас Єфіменко і Елла Євтушенко. Музична кар’єра гурту «Микола і телевізор» почалася з космосу. Для учасників гурту «космосом» було прагнення покоління їхніх батьків відірватися від реальності, піднестися над буденністю.

«Наші пісні пронизані тонкою міфологією пізнього радянського періоду, коли радянська ідентичність не витримала атаку вестерну. Це в жодному разі не ностальгія за Радянським Союзом. Ми відчуваємо себе українцями. Але навіщо заперечувати все, що сталось?» — каже Богдан-Олег Горобчук

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.