Слухати

«Громадська хвиля» за 7 січня. Частина друга

09 січня 2016 - 08:56
Facebook Twitter Google+
Активна допомога українців армії та проблеми при реформування телебачення — про це говоримо у другій годині «Громадської хвилі»
«Громадська хвиля» за 7 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Активность украинцев, которые живут в Украине, сейчас немного спала. Это чувствуется по всей волонтерской деятельности. Нам повезло немного больше, потому что сейчас активность проявляют украинцы, которые живут заграницей. Это очень приятно и я этим горжусь. Одна из машин была куплена украинкой диаспорой  из Испании. Более того до Нового года они нам помогли с ремонтом машины, это была довольно приличная сумма. Так же нам помогают украинцы Чехии и Израиля, — розповідає Галина Алмазова.

Не можна сказати, що фінансування зменшилося. Воно залишилось на тому ж рівні, що й у 2015 році. Згідно закону про суспільне телебачення та радіомовлення фінансування телерадіомовлення було прив’язане до розміру бюджету. За законом ми мали б отримати 1 млрд 200, але зараз ми отримали 654 млн. з держбюджету, а 95 млн. ми повинні заробити самі. Цих грошей не вистачає ні на що. Наразі в НТКУ працює 8 тис. людей і оплата послуг по розповсюджуванню сигналу з’їдають ці гроші дуже швидко, — говорить Олександр Харебін.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.