Слухати

«Громадська хвиля» за 7 січня. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 7 січня. Частина друга

08 січня 2016 - 08:00
Facebook Twitter Google+
У різдвяному випуску програми говоримо про філософське бачення світу Річарда Рорті та про зміни до Закону України про освіту

Річард Рорті вважав, що кішки не можуть брехати та помилятися, а слова, якими людина каже про себе та своє місце у світі — випадкові і неточні. Він заперечував існування будь-яких істин у філософії, що мало би призвести до її остаточного знищення. Врешті він прийшов до того, що філософія, як і психіатрія, не лікує хвороби остаточно, а лише дозволяє розмовляти про них відсторонено.

Про це та багато іншого слухайте на початку другої години програми «Громадська хвиля» у авторському подкасті журналіста «Громадського радіо» Олега Шинкаренка «Філософський Барабан». У розмові бере участь відомий словацький філософ Егон Галь.

У другій половині другої частини програми «Громадська хвиля» слухайте авторський подкаст письменниці та журналістки «Громадського радіо» Лариси Денисенко «Чайник». У випуску йдеться про зміни у Законі про освіту щодо процедури призначення керівництва шкіл та навчального процесу у сільській місцевості.

Ситуацію коментує експертка аналітичного центру «CEDOS» Ірина Когут.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.