Слухати

«Громадська хвиля» за 8 жовтня. Частина друга

09 жовтня 2015 - 04:59
Facebook Twitter Google+
Нобелівська премія, перевірка НМУ імені О. О. Богомольця та презентація книжки «Аеропорт» — про це говоримо в другій частині «Громадської хвилі»
 «Громадська хвиля» за 8 жовтня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Світлана Алексієвич отримала Нобелівську премію в галузі літератури. В НМУ імені О. О. Богомольця відбувається перевірка: Катерина Амосова відсторонена від обов’язків ректора. Олексій Горбунов «озвучить» книжку Сергія Лойка «Аеропорт»

Костянтин Сігов, філософ, директор Центру Європейських гуманітарних досліджень НАУКМА та науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера» оцінює значення Нобелівської премії з літератури, яку отримала Світлана Алексієвич, для України і заперечує політичний контекст присвоєння цієї премії. «Це не питання політизації. Це питання тверезої політики, у тому числі, культурної», — зауважує філософ.

Катерина Амосова,  доктор медичних наук, ректор НМУ імені О. О. Богомольця розповідає про ситуацію в університеті, мотиви перевірки і відсторонення її від виконання обов’язків ректора.

Вікторія Бутенко, журналістка і продюсерка книжки Сергія Лойка «Аеропорт» ділиться враженнями від презентацій книжки в Україні і анонсує вихід найближчим часом аудіокнижки, до створення якої долучився актор Олексій Горбунов.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.