«Громадська хвиля» за 9 березня. Частина перша

10 березня 2016 - 07:36
Facebook Twitter Google+
Чи введуть додаткові санкції проти РФ у зв’язку із ситуацією Надії Савченко? Говоримо також про банки та валютний ринок

Народна депутатка Світлана Заліщук пояснює, на яку реакцію західних партнерів варто чекати у зв’язку із ситуацією Надії Савченко:  «Варто нагадати, що нещодавно міністри закордонних справ Європейського Союзу звернулися до Верховного представника ЄС із питань закордонних справ Федеріки Могеріні, аби вона від імені ЄС надіслала звернення Путіну з вимогою звільнити Надію як виконання умови Мінських угод з боку Росії.

Я мушу висловити сумнів у тому, що ми можемо добитися посилення санкцій. Навпаки, йдеться про нашу спроможність втримати ті санкції, які вже є. Принаймні, 3-4 країни — Угорщина, Австрія, Кіпр, Греція — вже сьогодні висловили сумнів стосовно того, що продовжуватимуть санкції проти Росії в червні».

Говоримо про банки та валютний ринок із заступником директора Центру економічної стратегії Марією Репко. Вона розповідає про критерії, за якими варто обирати банки для вкладення грошей.

Пояснює також ситуацію довкола PayPal в Україні: «Один із заступників голови Нацбанку їздив на зустріч із представниками PayPal. Останнє, що я прочитала — коментар активіста у фесбуці стосовно того, як відбувалися перемовини: був присутній представник російського офісу PayPal, за стіною сидів ще один, а інформація в українських ЗМІ про те, що PayPal не зайде в Україну прийшла від московської PR-агенції.

Часто буває так, що головний офіс не займається регіонами, а регіональним офісом для України не тільки у випадку з PayPal був російський».

Також Аліса Рубан каже, що Україна стала заручницею внутрішньополітичної передвиборчої ситуації в Нідерландах.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.