«Громадська хвиля» за 9 листопада. Частина перша

09 листопада 2015 - 23:34
Facebook Twitter Google+
Розслідування злочинів проти Майдану: саботаж з боку керівництва Генпрокуратури. М.Гонгадзе коментує встановлення пам'ятника Голодомору у США

Наближається 21 листопада — друга річниця Революції Гідності. Говоримо про стан розслідування злочинів проти майданівців.

В студії «Громадської хвилі» — Олександра Матвійчук, координаторка ініціативи «Євромайдан-SOS» розповідає про перепони, які чиняться слідству, а також про можливе залучення до розслідування міжнародних представників.

«Для мене показником щирості влади буде якість матеріалів, переданих до Інтерполу. Коли Інтерпол відкриє проти колишнього оточення Януковича справи і всі вони не зможуть виїхати з Росії», -наголошує активістка.

Голодомор у США офіційно не визнано геноцидом, хоча Конгрес у кількох документах вживає слово «геноцид» стосовно Голодомору

В студії «Громадської хвилі» — Мирослава Гонгадзе, очільниця Української служби «Голосу Америки» говорить про 10-літній процес встановлення пам’ятника Голодомору у Вашингтоні, активну залученність до процесу української діаспори, а також про фінансування цієї ініціативи.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.