«Громадська хвиля» за 9 лютого. Частина перша

10 лютого 2016 - 08:34
Facebook Twitter Google+
Говоримо про конкурс проектів із соцзахисту бійців АТО, а також про новий фільм від Вавилон'13 «Бранці»

Станіслав Лячинський, директор програмної ініціативи «Громадські ініціативи Нової України» Міжнародного фонду «Відродження», розповідає про конкурс проектів із соціальної підтримки бійців, які повернулися з АТО. Мета конкурсу — створення успішних моделей соціальній адаптації військовослужбовців — учасників Антитерористичної операції (АТО) на Сході України із залученням громадських організацій та волонтерських ініціатив.

«Зацікавлення серед громадянського суспільства, громадських організацій було досить велике. Подано близько 120 заявок. Бюджет конкурсу — 1 200 000 грн. Заявок було так багато і серед них так багато гідних перемоги, що рада конкурсу навіть вирішила збільшити бюджет — фактично до 2 000 000 грн», — каже він.

Також додає, що «тематика проектів найрізноманітніша, але всі вони спрямовані на вирішення ключових проблем, з якими стикаються бійці після повернення з АТО. Насамперед, це тема соціально-психологічної адаптації:маємо, зокрема, проект, який займається оцінкою якості (не)надання таких послуг державою. Ближче до весни буде реалізовано також пілотний проект з адреналінотерапії». 

Спілкуємось  із режисером фільму «Бранці» Володимиром Тихим — співзасновником «Вавилон’13». Говоримо про задум фільму, його важливість та очікувану аудиторію. Володимир каже, що, на жаль, людей, готових дивитись в кінотеатрах неголівудське кіно, дуже мало.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.