Слухати

Громадських активістів кличуть у наглядову раду КП «Конча-Заспа»

13 лютого 2016 - 09:37
Facebook Twitter Google+
До групи РПР звернувся Юрій Чигирин, голова комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа», із рішенням створити наглядову раду при цьому комунальному підприємстві
Громадських активістів кличуть у наглядову раду КП «Конча-Заспа» / Програми на Громадському радіо

Він запрошує громадських активістів долучатись до ініціативи.

Наталя Соколенко: Як виникла ця ідея?

Юрій Чигирин: Сьогодні я розпочав першу робочу нараду у нашому господарстві. Дуже прикро, що тут застигла радянська рутина. Мені хочеться її зламати, а знаючи про авторитет РПР,  вирішив звернутися за його підтримкою.

Наталя Соколенко: Хто відгукнувся на ваш заклик?

552 075_458 288 814 241 060_69 844 897_n_0.jpg

Конча-Заспа / www.facebook.com
Конча-Заспа
www.facebook.com

Юрій Чигирин: Вчора отримали перші згоди активістів на участь у наглядовій раді. Мені хочеться, щоб із цієї ради не робили ток-шоу, а щоб гору взяли конкретні дії. Ми хочемо втілити до кінця ініціативу з екологічними стежками.

Наталя Соколенко: За чим ще має стежити громадська наглядова рада?

Юрій Чигирин: Сьогодні болюче питання —  вирубка лісів. Свого часу я доволі часто подорожував країною. Побував на Буковині і на власні очі бачив, як ешелонами у шість рядів вирубують Карпати, що призводить до стихійних лих, які стають неконтрольованими.

У Конча-Заспі ми припинили вирубки до визначення ситуації та аналізу, що це за рубки, які прикриваються «санітарно-оздоровчими заходами» та яка їх мета. Ми ініціюватимемо створення робочої групи разом із  науковцями Академії наук, які цим займатимуться.

Користуючись нагодою, хочу повідомити, що через 2-3 тижні громадськість піде в похід, адже ми робимо нові екологічні стежки.

Наталя Соколенко: Як до вас приєднатися?

Юрій Чигирин: Всі новини та оголошення можна відслідковувати у фейсбуці на сторінці Зеленбуду.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.