Слухати

Харасмент та добровільне рабство: розповідь офіціантки круїзного лайнера / Програми на Громадському радіо

Харасмент та добровільне рабство: розповідь офіціантки круїзного лайнера

10 липня 2018 - 11:51
Facebook Twitter Google+
Книгу «Корабельне життя» про заробітчанство, написану за власним досвідом, презентує письменниця-мандрівниця Ольга Мельник

olga_melnyk.jpg

Фото: Громадське радіо
Ольга Мельник
Фото: Громадське радіо

У студії Громадського радіо — письменниця-мандрівниця Ольга Мельник.

«Я закінчила університет, і мені захотілося різко змінити своє життя. Якщо попередні 6 років я навчалася, писала дипломні роботи, то зараз мені дуже хотілося відкрити світ. Я шукала варіанти, як це зробити», — говорить Ольга.

Вона зазначає, що не збиралася робити кар’єру, для неї це була можливість спробувати відпрацювати контракт, отримати новий досвід, заробити якихось грошей, побачити світ. Ольга Мельник працювала 7 місяців офіціанткою в барі на круїзному лайнері. За її словами, найскладнішим було те, що весь час вона перебувала в обмеженому просторі, робота була складна фізично, але це можна було терпіти.

«Для мене як для дівчини було складним те, що мені доводилося багато разів на день стикатися з дуже сильним сексуальним тиском, коли тебе не поважають, а розглядають як сексуальний об’єкт. Це не начальство, оскільки воно за цим дуже стежить, але це складно контролювати. Таке ставлення було з боку членів екіпажу», — розповідає гостя ефіру.

У разі необхідності подібного заробітку Ольга радить їхати парою або разом з другом чи подругою, щоб підтримувати одне одного.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.