Слухати

Хто в Німеччині голосував за ультраправих?

26 вересня 2017 - 10:25
Facebook Twitter Google+
Німеччина обрала новий склад парламенту. Обговорюємо результати виборів до Бундестаґу з журналісткою Анастасією Магазовою

anastasiya_magazova.jpg

Анастасія Магазова // Громадське радіо
Анастасія Магазова
Громадське радіо

У студії Анастасія Магазова, журналістка. Вона пояснила, чому, на її думку, праворадикальна партія «Альтернатива для Німеччини» (Alternative für Deutschland, AfD) опинилася на третьому місці виборчих змагань:

«Результат цих виборів оголив ті нагальні проблеми, які є в такому, здавалося б, сильному суспільстві, сильній державі як Німеччина – економічно і політично. Німецька преса писала, що Ангела Меркель стала переможницею, але з синцями. І дійсно: її партія, на відміну від попередніх виборів до Бундестаґу, втратила майже 8%. Суспільство теж втомилось, тому що 12 останніх років Німеччина була під керівництвом Ангели Меркель. Багато проблем, зокрема криза біженців, сколихнули суспільство. Змалювати образ, хто голосував за «Альтернативу для Німеччини» складно, тому що два лідери списків – абсолютно різні люди, дуже неоднозначні, тобто це така збірна солянка, яка може привабити будь-яку верству населення, тому є абсолютно різні прихильники цієї партії», – розповіла Анастасія Магазова.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.