Слухати

Ігор Семиволос: послаблення російських інтересів у Вірменії?

19 січня 2015 - 11:03
Facebook Twitter Google+
Виконавчий директор Інституту близькослідних досліджень коментує події в Гюмрі (Вірменія), де нещодавно російський солдат строкової служби зізнався у вбивстві вірменської родини
Ігор Семиволос: послаблення російських інтересів у Вірменії? / Програми на Громадському радіо

10930890_885769658141284_4225770232087644745_nІгор Семиволос, виконавчий директор Інституту близькослідних досліджень, коментує події в Гюмрі (Вірменія), де нещодавно російський солдат строкової служби зізнався у вбивстві вірменської родини, що викликало протести у Вірменії: «Важливо розуміти, що протести у Вірменії були емоційні та спонтанні. Більша частина російських політологів уже стверджують, що протести були сплановані, та пов’язують їх із проєвропейськими силами Вірменії. Це дуже цікаво з точки зору українських інтересів, оскільки відбувається послаблення російських інтересів у Вірменії». Сподобалася розмова? — Підтримай Громадське радіо! 

Ігор Семиволос нагадує, що вірменська позиція сьогодні передбачає вступ у Митний Союз, і подібні випадки додають аргументів проєвропейській стороні, хоча Вірменія назагал дуже залежна від Росії енергетично, а більшість населення налаштована проросійськи.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.