Слухати

Імена топ-політиків у ролі свідків у справі Януковича — піар-хід?

30 червня 2017 - 09:09
Facebook Twitter Google+
Обвинувальний акт і суму в 1 трильйон 800 мільярдів 352 мільйони гривень коментує екс-заступник Генпрокурора Микола Голомша
Імена топ-політиків у ролі свідків у справі Януковича — піар-хід? / Програми на Громадському радіо

«Я думаю, позиція захисту буде намагатися відкласти справу в довгий ящик. Вони б’ють на процедурні моменти, на процесуальні порушення, які вони вважають суттєвими. Але тільки суд має право визначити, чи це настільки суттєві порушення кримінального процесу, які б унеможливлювали прийняття рішення або б гальмували процес розгляду. Я думаю, аргументи, які наводяться, не містять в собі ніяких переконливих доказів того, що є порушенням по суті», — коментує своє бачення перспектив справи екс-заступник Генпрокурора Микола Голомша

У справі про держзраду Януковича свідками обвинувачення будуть 143 особи. Сторона захисту має намір допитати європейських політиків, зокрема захист оголосив, що свідком захисту хоче викликати канцлерку Ангелу Меркель:

«Не захист визначає предмет судового розгляду, визначається у необхідності допиту свідка, а суд. Сторона обвинувачення також має право висловлювати свою точку зору. Я чув ці аргументи, вважаю, вони недоцільні. А як визначиться суд — це справа суду. Я, наприклад, на місці судді зважав би на об’єктивні фактори і доводи, а не на суб’єктивні, які матимуть на меті втягнути всіх. Я не бачу тут логіки. Все залежить від того, наскільки переконливими будуть докази, тут не потрібно політики. Я вважаю, ні одна, ні інша сторони не повинні влазити в політику, аргументувати пустослівно. Процес повинен бути прозорим та доступним для ЗМІ, але базуватись виключно на принципах права», — коментує екс-заступник Генпрокурора. 

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Нагадаємо, вчора, 29 червня, Оболонський районний суд Києва ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження щодо екс-президента Віктора Януковича.

Читайте також: Справа Януковича: свідками обвинувачення будуть 143 особи, захист хоче допитати Ангелу Меркель

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.