Слухати

Кількість користувачів, які користуються російськими соцмережами, зменшується, — Максим Саваневський

18 серпня 2014 - 14:29
Facebook Twitter Google+
Максим Саваневський розповідає про тренди українського інтернету та про використання соціальних мереж у зоні АТО
Кількість користувачів, які користуються російськими соцмережами, зменшується, — Максим Саваневський / Програми на Громадському радіо

Саваневський

Максим Саваневський розповідає про тренди українського інтернету та про використання соціальних мереж у зоні АТО. Наприклад, чи знали ви, що кожен четвертий український користувач інтернету проживає в селі. 

Максим Саваневський нагадує, що не варто думати, що ваша діяльність в інтернеті є анонімною, тому варто думати, чим ви ділитесь із друзями в мережі — особливо якщо це робить український солдат у зоні АТО. Максим Саваневський сподівається, що українським воякам роблять інструктаж про правильну поведінку в мережі.
 
«Кількість користувачів, які користуються російськими соціальними мережами, зменшується. Але це не пов’язано з патріотизмом. Люди користуються тими соціальними мережами, якими користуються близькі, колеги та друзі. Переважно коло найближчих друзів перебуває саме в одній із соціальних мереж».
 
«В Україну багато іноземних сервісів прийшли занадто пізно — вони не локалізовували свої сервіси мовою, що зрозуміла українцям. А мова «Одноклассников» і «Вконтакте» була зрозуміла українським користувачам одразу».
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.