Слухати

Кінцем війни на Донбасі має бути або перемога, або капітуляція — О. Мирний

15 жовтня 2015 - 09:45
Facebook Twitter Google+
14 жовтня у Києві пройшов ювілейний десятий марш на честь захисників Вітчизни — козаків, воїнів УПА та АТО. Організатором маршу традиційно було ВО «Свобода»
Кінцем війни на Донбасі має бути або перемога, або капітуляція — О. Мирний / Програми на Громадському радіо

Для привітання учасники події використовували популярне останніми роками гасло «Слава Україні! — Героям слава!». Як розповів представник «Свободи» Олександр Мирний, гасло використовували українські повстанці та десиденти, а свободівці прагнули тільки донести його до нащадків.

Під час мітингу пролунав заклик до українців іти «до кінця» в українсько-російському конфлікті на Сході. Про який «кінець» мова — пояснив Олександр Мирний:

«Кінець може бути або перемога, або капітуляція. Шляхи до перемоги можуть бути різні, але ми не повинні зраджувати пам’ять українців, починаючи від святих князів і закінчуючи новітніми героями, які гинуть на фронті. Тому здаватися, відступати, іти на поступки ворогу — це абсолютно неприпустимо».

Пан Мирний також прокоментував діяльність, чи, точніше, бездіяльність колишнього свободівця, екс-в. о. генпрокурора Олега Махніцького. За словами гостя, по-перше, пан Махніцький був виконувачем обов’язків, що суттєво обмежило його можливості. По-друге, у перший день на посаді Олег Махніцький формально вийшов зі складу ВО. «Свобода» сподівалась на подальшу співпрацю, але контакт було втрачено. Олександр Мирний вважає, що об’єднання несе моральну відповідальність за свого колишнього члена.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.