Слухати

ККД депутата має стати показником для лідерів партій при формуванні проектів списків, — Когут

28 листопада 2017 - 10:48
Facebook Twitter Google+

Гості

VoxUkraine презентував проект «ККД депутата» — це Індекс підтримки реформ, за допомогою якого можна оцінити роботу кожного народного депутата
ККД депутата має стати показником для лідерів партій при формуванні проектів списків, — Когут / Програми на Громадському радіо

За підсумками презентації інструменту з’ясувалося, що найефективнішим є депутат Іван Спориш («БПП») — він є людиною, яка ефективно голосувала, працювала і виявила себе в парламенті.

Про Індекс підтримки реформ, за допомогою якого можна оцінити роботу народних депутатів, говоримо з Ігорем Когутом (директор програми USAID «Рада»):

«Я особисто не дуже позитивно ставлюся до таких моніторингів кожного окремого депутата, це важливо в його аспекті діяльності, скажімо, в окрузі. Я навіть сказав сьогодні на презентації, що це буде цікавий інструмент для тих лідерів політичних середовищ, які будуть формувати проекти списків (я дуже сподіваюсь, що на списки і на розстановку в них депутатів насправді будуть мати вплив виборці).

Наприклад, подивіться: цей депутат декларував чесно, проголосував так, відвідав стільки-то — в цьому ресурсі є багато статистичних даних. Крім того, позицію щодо реформістських чи нереформістських визначає законів визначає величезна група експертів, хоч це і суб’єктивно, але це не два-три експерти, котрі можуть вказувати, що є добре, а що зле».

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.